Schaatsverenigingen

Wilt u leren schaatsen? Of uw schaats technieken verbeteren? Kijk dan in onderstaand schema voor een schaats vereniging in de buurt.

Zuid-Holland

Gewest Zuid-Holland Zuid Holland
S.T.V. Lekstreek Lekkerkerk
Y.C. De Samenwerking Numansdorp
IJsclub Oud Alblas Oud Alblas
Y.V. Pijnacker Pijnacker
Y.C. Polsbroekerdam Polsbroekerdam
District Alblasserwaard Molenaarsgraf
D.K.IJ.V. Delft
Y.C. M.IJ.V. Maasland
IJsclub Otweg Boskoop
Y.C. Juliana Hoornaar
Y.C. Nut en Vermaak Stompwijk
Y.V. Zoetermeer Zoetermeer
Warmondse IJsclub Warmond
IJSC IJsFun Den Haag
Vlaardingse Y.C. Vlaardingen
Y.C. Voorwaarts Bergambacht
Schaatsvereniging Lansingerland Bleiswijk
Y.C. Haamstede-Burgh Haamstede
Y.C Eendracht maakt Macht Ouderkerk Aan Den Ijssel
Haagsche IJsclub Houtrust Den Haag
Y.C. De Noorman Goudswaard
Rijnsburgse IJsclub Rijnsburg
Y.C. Oud Ade Oud Ade
H.V. Den Haag-Westland Den Haag
Y.C. De Linge Kedichem
Y.C. Hoogmade Hoogmade
Y.C. Nooit Gedacht Polsbroek
Y.C. Stolwijk Stolwijk
Kunstrij- en IJsdansver. DIDO (KR) Den Haag
District Hoeksewaard Hoeksewaard
S.C. Gouda Gouda
Y.C. De Zilveren Schaats Schoonhoven
Noordwijkse Y.C. Noordwijk
IJsclub Voorwaarts Katwijk
IJsclub Alkemade Roelofarendsveen
Strijense Y.C. Strijen
IJssport Ver. Leiden Leiden
S.T.C. De Rijnstreek Alphen Aan Den Rijn
IJsclub Eendracht Naaldwijk
Y.V. Woubrugge Woubrugge
Y.C. Zoeterwoude Zoeterwoude
Y.V. Koudekerk a.d. Rijn Koudekerk Aan Den Rijn
Y.C. Voorschoten Voorschoten
Gewest Gelderland Apeldoorn
Nijmeegse S.V. Nijmegen
T.G. D.S.O. Epe
S.T.G. Renkum/Heelsum Renkum
S.T.G. Exerceo Dodewaard
Y.C. Rhenen Rhenen
S.V. Viking Harderwijk
S.S.V. Nijkerk Nijkerk
Skeelerclub Oost Veluwe Heerde
Y.C. Borculo Borculo
Y.V. De Hessenrijders Hummelo
Oosterbeekse Y.V. Oosterbeek
S.T.G. Wageningen Wageningen
Schaats- en Skeelerclub DNIJ Apeldoorn
S.T.G. De Liemers Duiven
SV De IJsvogels Angeren
Y.V. Laag Soeren Laag Soeren
Lochemse Y.C. en T.G. Lochem
Dodewaardse Y.C. Dodewaard
NSSSV Lacustris Nijmegen
Needse Y.C. Neede
IJsclub ‘t Boesveld Dinxperlo
Y.C. Ruurlo Ruurlo
S.T.G. Rijn-IJssel Arnhem
Y.V. Vooruit Renkum
Edese Y.V. Ede
IJs- en Skeelervereniging ‘t Grieze Veen Voorthuizen
De Eibergse IJsvereniging Eibergen
Y.C. Elspeet Elspeet
Y.C. Hattem Hattem
Y.C. De Flesse Oldebroek
Arnhemse Y.C. Thialf Arnhem
Lichtenvoordse IJsver. Lichtenvoorde
Sportclub Klarenbeek Klarenbeek
Y.C. De Pinguin Tiel
Y.C. Biddinghuizen Biddinghuizen
S.T.G. Elburg Elburg
T.G. Z.IJ.V. Zutphen
Skate- en natuurijsvereniging Heumen Heumen
Y.C. Toch Gekregen Elburg
Y.C. Nooit Gedacht Gendt
Y.C. Hurwenen Vooruit Hurwenen
Y.C. Nooit Gedacht Oldebroek
Y.C. Dronten Dronten
Y.C. Lelystad Lelystad
Winterswijkse Y.V. Winterswijk
Regionale Schaats- en Skeelerclub Beuningen Arnhem
V.S.C. De Greb Veenendaal
Y.C. Roowinkel Laren
IJsvereniging Beemte Broekland Beemte Broekland
Y.C. Vol Moed Harderwijk
Vereniging Directe Leden Elburg
Wielren- en Skeelerver. RTC De Stofwolk Eibergen
Y.C. Zeewolde Zeewolde
Y.C. Eensgezindheid Nederhemert
Doornspijker Y.V. Doornspijk
Leisure World Skating Club Gooi, Eem- en Flevoland
Y.C. Servatius Vuren
Y.C. O.T.S.G. Kesteren
River Skate Team Zaltbommel
Skeelerclub Oldebroek e.o. Oldebroek
Y.C. Swifterbant Swifterbant
Y.C. d’n Ouwe Wiel Herwijnen
Y.V. Doetinchem ‘ 96 Doetinchem
S.T.L. Lelystad Lelystad
Y.C. Wijchen Wijchen
Overijssel
Steenwijker Y.C. Steenwijk
Y.C. IJsvermaak Oldemarkt
Y.C. Belterwiede Wanneperveen
Y.C. Nooitgedacht Zalk
S.T. Giethoorn Giethoorn
Y.C. Wilsum Vooruit Wilsum
Y.C. Wintervreugd Kampereiland
TRKV Pirouette Hengelo
Gewest Overijssel
Y.C. Lonneker Lonneker
IJsclub en trainingsgroep Hou Streek Hardenberg
Deventer IJsclub Deventer
Y.C. Oud Avereest Balkburg
Hengelose Y.C. Hengelo
Y.C. Vooruit Vriezeveen
Y.C. Ons Belang Giethoorn
Goorse Y.C. Goor
Y.C. Tollebeek Tollebeek
Centrale S.V. Vriezenveen Vriezenveen
Y.C. Losser Losser
Y.C. Samen Een Scheerwolde
Y.C. Nooitgedacht St. Jansklooster
Y.C. H.W.Z. Zwolle/herfte
Schaats/ en Skeelervereniging Rijssen Rijssen
Wierdense IJsclub W.Y.C. Wierden
Sport en IJsver. Enschede Enschede
Y.C. Het Zwarte Water Hasselt
Sportief Oost Nederland Schalkhaar
Y.C. V.V.V. Blokzijl Blokzijl
IJs- en SkeelerClub Haaksbergen Haaksbergen
Y.C. Espel Espel
S.T.G. Albergen Albergen
Y.C. De Kleene Moat Vasse
Y.C. Giethoorn Giethoorn
Oldenzaalse Y.C Oldenzaal
Y.C. D.E.S. Daarle
Shorttrackteam GO Enschede
Y.C. De Zilvermeeuw Markelo
Y.C. De Hoop Grafhorst
Y.C. Sluis 6&7 Dedemsvaart
Y.C. Opnieuw Verenigd Ossenzijl
Y.C. Nagele Nagele
Y.C. ‘De Lutte’ De Lutte
Y.C. Vooruitgang Vollenhove
Y.C. Albergen Albergen
S.T.G. De Eendracht Genemuiden
Y.C. Voorwaarts Kalenberg
Bornse Schaats-en Skeelervereniging Borne
Y.V. De Doorloper Ommen Ommen
Y.V. Tubbergen Tubbergen
Y.C. Zenderen Zenderen
Y.C. Kuinre Kuinre
D.S.V. De Skeuvel Enschede
Skeelervereniging Staphorst Staphorst
Y.C. Concordia Zwartsluis
Y.C. In Beweging Schalkhaar
Y.C. De Noordpool Holten
Y.C. W.V.F. Zwolle/westenholte
Skeelerclub Twenterand Vriezenveen
Y.C. Stokvisdennen Dalfsen
Y.C. De Kollendiek Den Ham
Y.C. Eensgezindheid Ijsselmuiden
S.T.G. E.O.D. Ijsselmuiden
Y.V. Adsum Kamperveen
Y.C.’s-Heerenbr.-Veecaten s Heerenbroek
Y.C. Delden Delden
Y.C. T.O.G. Kampen
Y.C. Twenthe-Almelo Almelo
Y.C. Het Landriet Geesteren
Y.C. Nooitgedacht Beltschutsloot
Y.C. V.Z.O.D. Kampen
T.G. S.V. Zwolle Zwolle
Y.C. Nooitgedacht Slagharen
Y.C. Ons Genoegen St. Jansklooster
Y.C. Glanerbrug De Lutte
Y.C. Emmeloord Emmeloord
Y.C. Eendracht Vriezenveen
Y.C. Volharding Westerhaar
Denekamper IJsclub Denekamp
Schaatsclub Ootmarsum Ootmarsum
Y.C. Rutten Rutten
Drenthe
Y.C. Paterswolde Paterswolde
Y.C. Kyllot Smilde
S.V. Noordenveld Vries
Y.V. De Doorlopers Weiteveen
Y.C. Kleuvenveen Anderen
T.G. De Scheuvelloper Assen
Y.C. Eensgezind Westervelde
Y.C. Peelo Assen
T.G. De Hunen Exloo
Gewest Drenthe
Y.C. de Kweek Veenhuizen
Y.C. De Marke Wapse
Y.C. Midlaren Midlaren
Y.C. Voorwaarts Sleen
Y.C. De Heidekamp Mantinge
Aol-Gloep Vries
Y.C. Exloermonden 2e Exloermond
Y.C. Pandijk Oosterhesselen
S.T.C. Roden Roden
T.V. de IJsvogels Rolde
Y.C. Dickninge De Wijk
Y.V. Witten e.o. Witten
Y.C. Tynaarlo Tynaarlo
Y.V. Dalen Dalen
Y.C. Havelte Havelte
IJsver. Voorwaarts Bovensmilde
Y.C. Odoornerveen Odoornerveen
Y.C. Molenveen Norg
Y.V. Nooitgedacht Langelo
Y.C. Wintervreugd Zweeloo/aalden
Y.C. Nw. A’dam/Veenoord Nieuw Amsterdam
IJsver. De Olde Smilde Hoogersmilde
Y.C. Schoonmeer Odoorn
Ver. Nieuw Buinen Nieuw Buinen
Y.C. De Volharding Hijken
Y.C. Hou Vol Emmen
IJsvereniging De Gorens Buinen
Y.C. De Elsegge Borger
Y.C. Zeijen Zeijen
Ruinerwoldse IJsclub Ruinerwold
Kruumtsedrei Westerbork
Y.V. Nooitgedacht Dalerpeel
Y.C. Buinerveen e.o. Buinerveen
Y.C. Steeds Voorwaarts Dalerveen
Y.C. De Zietak Klijndijk
Y.C. Wintervreugd Witteveen
Y.V. Eendracht Elim
Zuid West Drenthe Havelte
Y.C. De Boswal Orvelte
Y.C. ‘t Veen Zuidlaarderveen
Y.C. De Hunze Zuidlaren
Y.V. Yde de Punt Yde
Y.C. Gieten-Bonnen Gieten
Y.V. Roderwolde Roderwolde
Y.C. Hou Streek Coevorden
Y.V. Dwingeloo Dwingeloo
Y.C. Onder Ons Oudemolen
Y.V. Nooit Daacht Gasselte
IJs- en Skeelerclub Eendracht Nijeveen
Y.V. Eext Eext
Y.C. Anreep Anreep
Y.C. De Schaopskoel Valthe
RAS Roderesch
T.G. De IJshazen Zuidwolde
Y.C. De Eendracht Ekehaar
Y.C. Hou Streek Een
Y.C. Het Centrum Roswinkel
Y.C. De Rol Exloo
T.G. Oostermoer Zuidlaren
Y.C. Schoonoord e.o. Schoonoord
Y.C. Rolde e.o. Rolde
IJsvereniging Holala Hooghalen
Y.C. Nieuw Weerdinge Nieuw Weerdinge
Y.C. Kloosterveen e.o. Kloosterveen
Y.C. Nooitgedacht Bunne
Y.C. Noordscheschut Noordscheschut
De Boertip Wezup
Y.C. Nooitgedacht Wachtum
Y.C. Zuidlaren Zuidlaren
Y.C. Wintervreugd Gasteren
Groningen
S.V. De Goede Verwachting Termunten
Y.C. Middelstum Middelstum
Y.C. Fivelgo Appingedam
Y.C. De Marne Leens
Gewest Groningen Groningen
Y.C. Nooitgedacht Leermens
GSSV TJAS Groningen
Y.V. Groningen Groningen
H.V. Oost-Groningen Scheemda
Y.C. Beerta Beerta
Y.C. Vlagtwedde Vlagtwedde
Y.V. Nooitgedacht Groningen
De IJsvogels Surhuisterveen
Y.C. Eensgezindheid Engelbert
Y.C. Eigen Kracht Midwolda
Y.C. Borgercompagnie Borgercompagnie
Y.C. Bedum Bedum
Y.C. Kantens Kantens
S.T.V. Eemsmond Delfzijl
Y.V. Presto Garmerwolde
Y.V. Wehe Den Hoorn Wehe Den Hoorn
Y.V. Oldambt Scheemda
Y.C. Slochterbosch Slochteren
Y.C. De Stayer Groningen
Y.C. Baflo Baflo
S.V. Scharlakenhof Haren
Y.C. Nieuwolda Nieuwolda
Y.C. Lageland-Hamweg Hamweg-harkstede
Y.V. Zuidlaardermeer Kropswolde
K.C. Groningen Groningen
Y.C. De Wierde Westeremden
Y.C. Eendracht Stadskanaal
Y.C. Nooitgedacht Sauwerd
IJsclub ‘De Eems’ Ter Munterzijl
Y.C. de Toekomst Alteveer
Y.C. Warffum Warffum
Eensgezindheid Zoutkamp
Y.C. Wirdum Wirdum
Y.C. Blijham Blijham
Y.C. Usquert Usquert
Y.C. Polderputten Barnflair
SPR KRAS Groningen
Winsumer IJsbaan Winsum
Y.C. De Hondsrug Noordlaren
Y.C. Kaakheem Ten Boer
Y.V. Noorderrondritten Baflo
IJsfederatie Bellingwedde Bellingwoude
Y.C. Hamar Stadskanaal
Shorttrack ver.Groningen e.o. Groningen
Y.V. Plan Oost Bellingwolde
Friesland
Gewest Friesland
Y.C. Eendracht Nijbeets
Schaats Training Bolsward (STB) Bolsward
H.C. Heerenveen Heerenveen
Y.C. Foar it Jonge Folkje Grou
S.T.C. De Eskimo’s Franeker
IJsclub Foarut Akkrum
Y.C. Jistrum-Skulenboarch Eestrum/jistrum
Y.V. Eensgezindheid Stavoren
Y.C. Kimswerd Kimswerd
S.T.G. Pinguins Grou
Y.V. Vooruitgang Steggerda
Y.C. Sneek Sneek
Y.V. Lemmer Lemmer
Y.C. Oudwoude Oudwoude
S.T.C. De Kluners Drachten
Y.V. Nijelamer Nijelamer
S.T.D. St. Nicolaasga St. Nicolaasga
Kon. IJsclub Stiens Stiens
Y.C. Lollum-Waaxens Lollum
Y.C. Rottevalle e.o. Rottevalle
Y.C. Witmarsum Witmarsum
Kon. IJsver. Thialf Heerenveen
De IJsster Sneek
TRIAS Shorttrack Leeuwarden
TRIAS Shorttrack Leeuwarden
K.C. Heerenveen Heerenveen
IJsclub ‘De Polder’ Bantega
S.T.G. Dronten Dronten
IJsvereniging Donia St. Nicolaasga
H.C. IJsleeuwen Leeuwarden
S.T.C. Rutten Rutten
Y.C. Akkerwoude Akkerwoude
ijsclub Foarut Nijega
Y.C. Bolsward Bolsward
Y.V. De Harmonie Wartena
S.V.Y.L. Trias (KR) Leeuwarden
Y.C. Buitenpost e.o. Buitenpost
Y.C. Phoenix Bakhuizen
Y.C. D.O.W. Menaldum
Y.C. De Vriendschap Oudehaske
A.Y. Interscotts Leeuwarden
Y.C. Jorwerd Jorwerd
Y.C. De Trije Doarpen Beetgumermolen
Y.C. Eendracht Reduzum
Shorttrack Club Thialf Heerenveen
Y.C. Hardegarijp Hardegarijp
Skeelervereniging De Draai Haulerwijk
IJsclub Ried Ried
Y.C. Winterwille Jubbega
Y.V. Klein Begin Uilesprong
Y.C. Balk Balk
Y.C. Pier Thomas Wijtgaard
Y.C. St. Anna St. Anna-parochie
Y.C. Tjerkwerd Tjerkwerd
Friesche IJsbond Leeuwarden
Y.V. Makkinga Makkinga
Y.C. Iendracht Hommerts
Y.C. Oranjewoud Oranjewoud
Y.C. Heech Heeg
Kon. Y.C. Dockum Dokkum
Y.V. Drachtstercompagnie Drachtstercompagnie
Y.C. Hielpen Hindelopen
Volharding Heerenveen
Y.C. Ferwerd Ferwerd
Y.C. Lyts Bigjin Eernewoude
Y.C. Weidum Weidum
Nieuwe Leeuwarder Y.C. Leeuwarden
YC Oldeboorn Oldeboorn
Y.V. Eendracht Oosterlittens
Y.C. Winterwille Wommels
IJs- en Skeelerclub Lindenoord Wolvega
Y.C. Adam en Atze Terzool
Y.C. Workum Workum
Y.C. Spannenburg e.o. Tjerkgaast
Y.C. Oudkerk Oudkerk
Y.C. foarut Surhuist.veen Surhuisterveen
Y.C. Zurich Zurich
Y.C. De Flecke Joure Joure
Y.C. Grouw Grou
Bildtse IJsclub Oudebildtzijl
S.T.C. De Preamkeskouwers Gaasterland/ijlst
Y.V. De Twa Doarpen Mantgum
Y.V. Wergeaster Reed Warga
Y.C. Hald Moed Gorredijk
Iisklub Ritsuma Marssum
Skeelervereniging Surhuisterveen Surhuisterveen
Y.C. Nooitgedagt Haulerwijk
IJssportver. Koudum Koudum
Slikrollers Sint Annaparochie
Y.V. Tjallinga Huizum
Y.V. de Oefening Elsloo
Y.V. De Broederschap Terhorne
Y.V. Winterwille Follega
Y.C. Goutum e.o. Goutum
Y.C. Bergum Bergum
Skeelervereniging IDS Twijzelerheide
Y.C. Eendracht Oosterwolde
Y.C. Eendracht Scherpenzeel
Y.V. Makkum Makkum
Y.C. Arum Arum
S.T.G. Stiens Stiens
Y.C. Wirdum-Swichum Wirdum
Y.V. De Onderneming Tijnje
IJsclub Warns Warns